Superdry Edit Sapporo-damesblazer. Ga stijlvol de deur uit dit seizoen met deze wollen blazer, voorzien van een puntrevers, een sluiting met twee knopen, twee voorzakken en mouwboorden met knopen. Afgewerkt met een voering aan de binnenkant en een metalen Superdry-logolabel op een van de mouwen. Combineer hem dit seizoen met een bijpassende broek voor een complete look.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.