Rock Lace top met lange mouwen Image 1 Rock Lace top met lange mouwen Image 2 Rock Lace top met lange mouwen Image 3 Rock Lace top met lange mouwen Image 4 Rock Lace top met lange mouwen Image 5 Rock Lace top met lange mouwen Image 6 Rock Lace top met lange mouwen Image 7 Rock Lace top met lange mouwen Image 8

Rock Lace top met lange mouwen

€64,95
Selecteer een Maat

Superdry Rock Lace-damestop met lange mouwen. Deze top met lange mouwen heeft een ronde hals, een Superdry-logo in appliqué op de borst en strepen op de kraag, manchetten en zoom. De Rock Lace-top met lange mouwen is afgewerkt met inzetstukken op de mouwen en een Superdry-logolabel op de zoom.

  • Model: Lengte 1m78. Borstomtrek 86cm
  • Model draagt: 38

Geribd:
elastan 3%, katoen 97%
Romp:
katoen 70%, polyester 30%
Bleken:
niet bleken
Drogen:
niet in de droger
Chemisch reinigen:
niet chemisch reinigen
Wassen:
wasmachine - koud (30 °C)

Standaardlevering voor Nederland €3,95

Returns

Store Returns GRATIS
Standard Returns €2,45

Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.

Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.

Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.