Onze eigen kijk op een klassieker, het militaire MA1-bomberjack, is geïnspireerd op het gelijknamige vliegjack uit de jaren 50. De MA1 is gemaakt van lichtgewicht stof met textuur en duurzame, gerecyclede vulling. Het ontwerp van de MA1 is volledig up-to-date, zodat je de hem kunt stylen zoals je wilt voor een opvallende informele look.
De wattering in deze jas is gemaakt van 100% gerecycled materiaal. Elke jas bevat tot 20 gerecyclede flessen, waardoor wordt voorkomen dat deze flessen op een vuilnisbelt terechtkomen of onze oceanen vervuilen.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.