Blijf lekker warm deze winter met de Fuji-jas van een tweedmix. Deze jas heeft een dubbele ritssluiting, een ontwerp met inzetstukken van tweed en een afneembare capuchon met rits- en drukknoopsluiting.
De wattering in deze jas is van 100% gerecycled polyester – elke jas bevat tot 10 gerecyclede flessen, waardoor wordt voorkomen dat deze flessen op een vuilnisbelt terechtkomen of onze oceanen vervuilen.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.