Low Pro sneakers Image 1 Low Pro sneakers Image 2 Low Pro sneakers Image 3 Low Pro sneakers Image 4 Low Pro sneakers Image 5 Low Pro sneakers Image 6

Low Pro sneakers

€44,95
Selecteer een Maat

Superdry Low Pro-herensneakers. Deze lage canvas sneakers hebben een vetersluiting, een Superdry-logo op de binnenzool en een Superdry Athletics-logolabel op de tong. De Low Pro-schoenen zijn afgewerkt met een Superdry-logolabel op de hiel en een subtiel logolabel aan de zijkant.

Zool:
rubber 100%
Voering:
katoen 100%
Bovenwerk:
katoen 99%, polyurethaan 1%

Standaardlevering voor Nederland €3,95

Returns

Store Returns GRATIS
Standard Returns €2,45

Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.

Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.

Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.

Gefabriceerd door DKH Retail Ltd, Unit 60, GL51 9NW, UK

Geproduceerd voor de EU door Supergroup Europe BVBA, 1702 Dilbeek, Belgium

Elektronisch contactadres: klantenservice@superdry.com