Of je nu het basketbalveld op gaat of gewoon op zoek bent naar die iconische sportlook, met onze lage vegan Sport-basketsneakers zit je goed. Bij deze sneakers met een knipoog naar basketballegendes is de klassieke look opnieuw uitgevonden met opvallende eenvoud. Ze zetten een stap naar een betere ecologische toekomst. Bovendien zijn deze sneakers ook ademend, wat voor een zelfverzekerd en comfortabel gevoel zorgt.
Onze sneakers zijn geregistreerd bij The Vegan Society en bevatten geen dierlijke producten.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.