De vintage Superdry-collectie is geïnspireerd op het Oosten en geeft klassieke Westerse mode een nieuwe, culturele twist. Het Stay Lucky T-shirt met print straalt het sentiment van het Chinese Nieuwjaar uit. Het geeft je basisgarderobe een geweldige college-stijl met een opvallende tijgermascotte.
Op de borst staat 'Stay lucky' geborduurd en op de achterkant 'Superdry Tigers' naast een tijgerafbeelding. in college-stijl.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.
Gefabriceerd door DKH Retail Ltd, Unit 60, GL51 9NW, UK
Geproduceerd voor de EU door Supergroup Europe BVBA, 1702 Dilbeek, Belgium
Elektronisch contactadres: klantenservice@superdry.com